+90 212 288 60 60

HAKKIMIZDA

Proje Haber Demo

Hakkımzıda

1985 yılında kurulan ANBA Yayın Grubu; ilk olarak haftalık kamu ihale duyuruları ile yayın hayatına başlamış ve ardından da tedarikçi, uygulamacı ve malzemeci firmalara hizmet vermek amacıyla günlük kamu ihale bültenleri ile yayın hayatına devam etmiştir.

İnternet kullanımının yoğunlaşması ile birlikte grubumuz, 1998 yılından itibaren kamuihaleleri.com web sitesini hayata geçirerek Türkiye’de ilk defa bu sektördeki dijital yayıncılığına başlamış, kamu yatırımları ve ihaleleri ile ilgili bilgileri online olarak sunmuştur.

Özel sektörde yer alan firmaların inşaat sektöründeki büyüyen ivmesini öngörerek 2002 yılında projehaber.com markası ile Yapı projeleri bilgi bankasını kurmuş ve Türkiye’de yapımı devam eden ve yeni başlayacak olan proje bilgilerini tedarikçilerle buluşturmuştur.

Yine Türkiye’de kurulan ilk portallardan biri olan projehaber.com ile hâlâ dijital ortamda bu faaliyetimiz devam etmektedir.

Grubumuza ait diğer bir portalımız olan yapifuari.com, yaklaşık 20 yıldır inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Ücretsiz olarak incelenebilen portalımız müteahhitler, proje-mimarlık-iç mimarlık ofisleri, mekanik proje /mekanik tesisat-taahhüt ve elektrik proje / elektrik tesisat-taahhüt firmaları ile malzemeci, üretici, uygulayıcı, distribütör ve dağıtıcı firmaların buluşma noktası olmakla birlikte üniversitelerin ilgili bölümlerinin son sınıf öğrencileri tarafından da ilgiyle takip edilmektedir.

Daha Fazla İncele

Markalarımız ve Kuruluşlarımız

1
E-Bültene Abone Ol