NEAFOR Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak Zayıf Akım sektöründe geleneksel yaklaşımlarımızla teknoloji ve yenilikleri yoğurarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, sorumluluğunu aldığımız projelerde; ayrıntıya önem vermek ve titiz davranmak, uluslararası standartlara ve teknik kurallara sadık kalarak, deneyime dayalı birikimleri kullanmak, iş ve meslek ahlakına uymak bugünümüzün ve geleceğimizin temelini oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde ve müşteri ilişkilerimizde süreklilik ana ilkemiz olmuştur. Üstlendiğimiz tüm projelerde; en uygun kalitede malzemeyi kullanmak ve müşteriye en uygun fiyatı sağlamak için dünyanın önde gelen üretici firmaları ile temsilci, sistem çözüm ortağı yada bayi olarak işbirliğimizi sürdürmekteyiz.

Çalıştığımız bölge ve ülkelerin yerel koşullarına uyum sağlamak, çalışılan ülke standartlarına uygun olmakla beraber uluslararası standart ve kalite anlayışıyla her ülkenin kendi dilinde teknik hizmet üretebilmek, evrensel standartları yerel koşullara yorumlayarak teknolojik ve ticari uyumlaştırma ve köprü görevi yapabiliyor olmak, hedefimiz ve önemli bir avantajımızdır.

Üstün bilgi birikimi ve alanında uzman kadrosuyla, gelişim, değişim ve yenilikçi bir anlayışla, müşterilerinin tüm çıkarlarını gözetip, güvenilir hizmetler sunan NEAFOR bir teknoloji topluluğu olarak bu çizgiyi kaybetmeden ve sürekli geliştirerek çalışmayı amaç edinmiştir