Hakkımızda

Evinoks Firması 1982 yılında Makine Yüksek Mühendisi olan Sayın N. Coşkun İrfan tarafından kurulmuştur.

Müşterilere yönelik özel üretim ve yenilikçi yaklaşım ile seri üretimde estetik ve yenilikleri takip ederek, Evinoks Otel ve Restoran Servis Ekipmanları adı altında faliyet göstermektedir. Ürünler arasında ahşap/çelik servis arabaları, banket sandalye/masa ve podyumları, sıcak/soğuk büfe teşhir üniteleri, otel mobilyaları ve hijyen ekipmanları mevcuttur. Ürünleri ile dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Kullanımında, tasarrufa yardımcı orijinal ürün tasarımları ve yeni buluşlar bulunmaktadır. Türkiye’nin en tanınmış şirketleri arasında Evinoks yerini almış ve dünya çapında diğer şirketlerin hayranlığını kazanmıştır.

Evinoks, birçok ünlü turistik tesisleri ve dünyanın otel grupları tarafından tercih edilen, çok fonksiyonlu, verimli, uzun ömürlü, farklı, estetik, kaliteli ve müşteri odaklı yenilikçi yaşam tarzı ön planda tutan yaklaşımıyla rakiplerinden ayrılıyor.

Evinoks; doğaya, insana değer vererek, işçiler ile şirket arasındaki bağı kuvvetlendirmiştir. Böylece otomasyon tabanlı standardizasyonu koruyarak, onun çevre dostu mekanizasyon ile rakipleri arasında kendisi için özel bir yer edinmiştir. Evinoks, her zaman güçlü, deneyimli genel yönetim, yetkin mühendislik, mimarlık, tasarım, üretim elemanları ve rekabetçi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

 Üretici
 Uygulamacı

Şirket Bilgileri

  • Şirket Adı: EVİNOKS SERVİS EKİPMANLARI SAN.VE TİC.A.Ş.
  • Adres: Demirtaş O.S.B. Mustafa Karaer Cad. No:5 Yıldırım
  • Şehir: Bursa
  • Web: www.evinoks.com
  • Telefon: +90 224 262 1400
  • Email: satis@evinoks.com - iletisim@evinoks.com