Hakkımızda

İthal banyo ekipmanları ve kaplama malzemeleri ticareti yapan Advance Design, Etiler mağazasında sektörün en prestijli ithal markalarını 2012 yılından bu yana müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Sektörü iyi bilen profesyonel kadrosu ile müşterilerine dünya çapında ürünlerle en iyi hizmeti vermeyi ve bu alanda öncü kuruluş olmayı hedefleyen Advance Design, müşterilerinin hızlı ve doğru hizmet ihtiyaçlarına tam karşılık verirken, teknik ve mimari altyapısı ile de sorunsuz projelere imza atmaktadır.

Sektörün en seçkin ve kaliteli ürünlerini üreten markalardan TOTO’nun Türkiye’deki tek distribütörlüğünü üstlenerek geniş stok avantajı ve hızlı temin garantisiyle çıtayı yükselten Advance Design, İspanyol Keraben, Alman Keramag markalarının da distribütörlüğünü yürütmektedir.

Keramag, vitrifiye sektöründe Almanya’nın pazar lideridir ve Türkiye’de Advance Design firması ile temsil edilmektedir. Diğer yandan Advance Design İtalyan batarya firması Ottone Meloda’nın Türkiye dağıtıcılığını da yapmaktadır. Batarya’da İtalyan estetiğini Türkiye’ye taşıyan Advance Design, bu markaların yanısıra Hansgrohe-AXOR, Geberit, Hüppe, Dornbracht, seramikte İtalyan Edilcuoghı ve Edilgres gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye’de satışını gerçekleştirerek kaliteden ödün vermek istemeyen müşterilerine zengin seçenekler sunmaktadır.

 

 Distribütör
 Uygulamacı
 İthalatçı

Şirket Bilgileri

  • Şirket Adı: ADVANCE DESIGN
  • Adres: Küçük Çamlık Sitesi Esra Sokak No:5 - Etiler
  • Şehir: İstanbul
  • Web: www.advancedesign.com
  • Telefon: 444 96 97
  • Email: info@advancedesign.com