Hakkımızda

2006 yılında Arma Kontrol’ü kurarken hedefimiz güvenlik sektöründe bir Türk firmasının adını tüm dünyanın duymasını sağlamaktı. 14 yıllık geçmişimize baktığımızda bugün sadece Türkiye’nin değil, dünyanın pek çok ülkesinde farklı projelerde Arma Kontrol’ün logosunu görebilirsiniz. Gerek üretimlerimiz gerekse tamamladığımız projelerle sektörün en önde gelen firmalarından biri olarak güvenlik bariyer sistemlerimiz ile yaşam alanlarını daha güvenilir hale getirmek için sürekli var gücümüzle çalışıp geliştiriyoruz. Kalitemizi aldığımız uluslararası sertifikalarla da gösteriyoruz. Tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve Türkiye’de üretilen Road Blocker ve Mantar Bariyerlerimizin kazandığı sertifikalara sahip olan ilk yerli firma olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Kamu kurumlarından tarihi mekânlara, havalimanlarından tünellere, bankalardan AVM’lere, Türkiye’de üretimin kalbi olan organize sanayi bölgelerinden inşaat sektörüne kadar binlerce projede ürünlerimiz daha güvenilir bir ortam oluşturma hedefiyle yer aldı. Sadece ürünlerimizle değil, satış sonrası hizmetimizle de sürdürülebilir işbirliğini önceliklerimiz arasına alıyoruz. Global arenada hızla talep edilen ve büyüyen bir marka olmanın heyecanını tamamen Türk markası olmamızın hissettirdiği gururu yaşıyor, müşterilerimizle paylaşıyoruz. 

Kurulduğumuz günden bu yana yükselen başarı ivmesini devam ettirmek için elimizden gelen çalışmayı gösteriyoruz. Siz değerli iş ortaklarımızla başarılarımıza yenilerini ekleyerek dünya çapında adından söz ettiren bir marka olma yolunda adım adım ilerleyeceğiz. 

 Üretici
 Uygulamacı
 Genel Dağıtıcı

Şirket Bilgileri

  • Şirket Adı: Arma Kontrol
  • Adres: Beylikdüzü O.S.B Mermerciler San. Sitesi 2. Cadde No:11 Yakuplu
  • Şehir: İstanbul
  • Web: http://www.armakontrol.com
  • Telefon: +90 212 222 7500
  • Email: arma@armakontrol.com