Hakkımızda

Kar-el limited şirketi 1983 yılında Elektrik mühendisi Zafer ÜRGÜPLÜ tarafından kurulmuştur. 1987 yılından bu yana Ankara Rüzgârlı Hamit Kaplan sokaktaki mağazada sıhhi tesisat, pompa, hidrofor, teknik malzeme satışı yapmaktadır.

Firmamız 9000 çeşit ürünü hem internetten, hem de mağazadan satış ile müşterilerin hizmetine sunmaktadır. KAR-EL İNŞAAT LTD Şirketi Endüstri Malzemeleri ve otomatik kontrol sistemleri, fabrika malzemeleri, teknik malzeme, endüstriyel malzeme, fittings, vanalar, pompalar, sıhhi tesisat malzemeleri, yangın söndürme sistemleri, buhar sistemleri, akış kontrol sistemleri, doğalgaz valfleri ve bağlantı elemanları, atık su sistemleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri malzemeleri, altyapı sistemleri, paslanmaz malzemeler, borular, hırdavat, kaynak malzemeleri, E.C.A, Ege Yıldız, Duyar, Borusan, Haymak, Domak, Pakkens, Paktermo, Wilo, ETNA, ve daha birçok kaliteli ürünün bayiliğini elinde bulunduran firmamız, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, müşterilerine internet yoluyla bilgi vererek, aranılan malzemelerin kolayca temin edilmesini sağlayarak inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Kurucuları ve firma personeli uzun yıllardır içinde bulundukları Ankara Rüzgârlı piyasasından yetişmiş konusunun uzmanı deneyimli kişilerdir.

Şirketimiz deneyimlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için Ankara Ostim’de ilk şubesini açmıştır. Merkezimizde satışa sunulan bütün ürün çeşitleri Ostim TİMKO şubemizde de bulunmaktadır.

 Satıcı
 İthalatçı

Şirket Bilgileri

  • Şirket Adı: KAR-EL
  • Adres: Çamlıca Mah. Anadolu Bulvarı ATB Karşısı Timko Sk. T Blok T4 - T5 Yenimahalle
  • Şehir: Ankara
  • Web: www.kar-el.com.tr
  • Telefon: +90 312 397 95 95
  • Email: kar-el@kar-el.com.tr